Sales project engineer s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete samostatnou a zodpovědnou práci? Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a pokročilou znalost anglického jazyka?

Významná výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

SALES PROJECT ENGINEER S AJ (45 000 Kč - 60 000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce při přípravě strategie a produktového portfolia
  • podpora vývoje a zlepšování produktů
  • spolupráce s prodejním týmem
  • koordinace aktivit s technickým a prodejním oddělením
  • reportování technickému manažerovi
  • zodpovědnost za timing projektu
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • benchmarking

Požadujeme

  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • povědomí o technologii hlubokého tažení výhodou
  • alespoň Bc. vzdělání v oblasti strojírenství
  • zkušenosti s používáním 3D Softwaru
  • znalost MS Office
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • dny dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • příspěvek na dojíždění
  • závodní stravování
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3326773   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   45.000,- Kč - 60.000,- Kč