Manažer kvality – zdravotnický materiál

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vysokoškoláci s víceletými manažerskými zkušenostmi a dobře se orientujete v oblasti kontroly kvality? Ovládáte platnou legislativu související s výrobou zdravotnického materiálu? Rádi cestujete, komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, která Vám nabídne manažerskou pozici v prostředí úspěšné mezinárodní firmy?

Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme!

MANAŽER KVALITY – ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL

Náplň práce

  • zodpovědnost za oblast kvality ve všech laboratořích společnosti
  • řízení týmu podřízených pracovníků v rámci QA a QC
  • dohled na provádění kontroly surovin, meziproduktů a finálních výrobků
  • cestování a dohled na pobočky v rámci ČR
  • efektivní řízení a dohled nad dodržováním platných pravidel a norem
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na přírodovědu/zdravotnictví
  • víceleté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti kvality
  • dobrou orientaci v legislativě související s výrobou zdravotnického materiálu
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat v rámci ČR, řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, organizační a manažerské schopnosti

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšně mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + roční odměny
  • služební automobil, pružnou pracovní dobu
  • další vzdělávání a odborný růst
  • nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER KVALITY – ZDRAVOTNICKÝ MATERIÁL? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3324292   Dátum zverejnenia: 11.6.2018