Manažer - it technologie

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní osobnost s citem pro obchod a tahem na branku? Vyznáte se v informačních technologiích a máte zájem o obor? Máte dobrý písemný projev a orientujete se na výsledek? Máte alespoň 2 roky praxe v prodeji IT projektů? Anglický jazyk Vám nedělá žádné potíže? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!
IT společnost zabývající se inovacemi hledá kolegu do týmu na pozici

MANAŽER - IT TECHNOLOGIE (max. 50 000 Kč)

Náplň práce

  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • odpovědnost za realizaci zakázek
  • získání nových obchodních příležitostí
  • příprava cenových nabídek, smluv a prezentací
  • aktivní prodej IT softwarů

Požadujeme

  • alespoň ŠŠ vzdělání s maturitou
  • orientaci v informačních technologiích
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1 - podmínkou
  • znalost MS Office
  • iniciativního člověka s výbornými organizačními schopnostmi

Nabízíme

  • zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
  • až 5 dní volna navíc
  • 13. a 14. plat
  • jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Zlín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3323032   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 50.000,- Kč