Referent nákupu (od 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technicky zaměřené vzdělaní a zkušenosti z pozice Referent nákupu? Hledáte obdobnou pozici s možností aktivně využívat anglický jazyk? Umíte rychle reagovat na vzniklé situace a jste organizačně schopní?

Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá posilu na pozici:

REFERENT NÁKUPU (OD 25 000 Kč)

Náplň práce

  • evidence a zpracování objednávek, správa související administrativy
  • komunikace se zákazníky a dodavateli (telefonicky a emailem)
  • výběr nových dodavatelů, správa databáze dodavatelů
  • nákup náhradních dílů pro stroje a elektromateriálu
  • spolupráce s kolegy z provozu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi z oblasti nákupu v technickém oboru alespoň 2 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost práce se SAP
  • analytické myšlení, flexibilitu, odolnost vůči stresu a proaktivitu

Nabízíme

  • příspěvek na stravování a na sport
  • příspěvky na pojištění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Brno)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce REFERENT NÁKUPU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3317737   Dátum zverejnenia: 12.3.2018