Specialista chemie (30-50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání a dobře se orientujete v platné chemické legislativě? Máte zkušenosti se správou bezpečnostních listů a působením ve výrobě? Jste komunikativní, zodpovědní a samostatní? Porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Láká Vás pracovat pro úspěšnou společnost a stát se součástí týmu odborníků?

Láká Vás tato pracovní příležitost? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje řady svých pracovníků a aktuálně hledá posilu na pozici:

SPECIALISTA CHEMIE (30-50 000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění dokumentace v rámci Integrovaného systému kvality
  • dohled na dodržování platné legislativy ve výrobě
  • školení zaměstnanců, spolupráce s kolegy
  • správa bezpečnostních listů, provádění interních auditů
  • účast na externích, dodavatelských a zákaznických auditech

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - chemické obory
  • zkušenosti s řízením kvality a správou dokumentace ve výrobě
  • dobrou znalost chemické legislativy a norem (REACH, BRC, ISO 90001)
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné komunikační dovednosti, samostatnost, technické zaměření

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy + náborový příspěvek
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA CHEMIE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3316771   Dátum zverejnenia: 11.7.2018