Specialista cenových kalkulací

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ekonomické vzdělání, ale chybí Vám praxe? Zajímáte se o finance a dorozumíte se anglicky? Myslíte analyticky a samostatně?

Náplň práce

  • Spolupráce na tvorbě rozpočtů a forecastů
  • Podpora Sales týmu při tvorbě cenových rozpadů
  • Analýzy měsíčních zisků a nákladů a prodejních cen
  • Příprava podkladů pro interní audity a cash-flow reporting

Požadujeme

  • Ekonomické vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Nadstandardní znalost MS Excel, příp. SAP
  • Analytické myšlení a samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Práci v dynamické zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na obědy a závodní stravování

Lokalita: Chomutov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3316120   Dátum zverejnenia: 8.3.2018