Kvalitář s angličtinou pro mezinárodní program (30-40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí prestižního mezinárodního programu, nechat se školit odborníky a mít vlastního mentora? Máte již nějakou praxi v kvalitě a domluvíte se anglicky? Rád poznáváte nové lidi a chcete získat kontakty v zahraničí? Cítíte, že právě Vy, jste ten pravý kandidát pro tuto výjimečnou příležitost?
Neváhejte, zašlete nám Váš životopis a získejte šanci být součástí něčeho velmi mimořádného!

Výrobní společnost s celosvětovou působností hledá nový talent na pozici:

KVALITÁŘ S ANGLIČTINOU PRO MEZINÁRODNÍ PROGRAM (30-40 000 Kč)

Náplň práce

  • podílení se na zajištění kvality výrobků
  • řízení kontroly kvality na pracovištích ve výrobě
  • řešení vzniklých neshod v kvalitě
  • tvorba návrhů pro neustálé zlepšování kvality
  • účast na auditech ve výrobě
  • komunikace v angličtině

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ideálně technického směru (kvalita vítána)
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • alespoň krátkou praxi v oblasti kvality
  • komunikativnost, cílevědomost
  • chuť učit se a rozvíjet se
  • ochotu absolvovat krátké zaškolení v zahraničí

Nabízíme

  • jedinečnou příležitost pro rozvoj
  • práci v mezinárodním prostředí
  • výborný a přátelský kolektiv
  • roční finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené, sick days aj.

  • místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3314953   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč