Trainee program - strojírenství (28-33.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nové Město na Moravě, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a rádi byste získali první pracovní zkušenosti v úspěšné mezinárodní firmě? Je pro Vás atraktivní TRAINEE PROGRAM se zaměřením na strojírenství? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující strojírenská společnost působící v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici:

TRAINEE PROGRAM - STROJÍRENSTVÍ (28-33.000,- Kč)

Náplň práce

  • Praktický výcvik v rámci trainee programu
  • Prohloubení znalostí v technických odděleních společnosti
  • Vycestování do zahraničních výrobních závodů
  • Po absolvování tréninkového programu nástup na konkrétní vybranou pracovní pozici

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Pracovitost, zodpovědnost
  • Chuť učit se

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Firemní stravování
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3311606   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   28.000,- Kč - 33.000,- Kč