Výrobní mistr – uzeniny (30-50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru Řezník, uzenář a praxi z výroby masných produktů? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti a dostat prostor pro lepší uplatnění v praxi? Jste týmový hráč, který rád komunikuje a je spolehlivý a zodpovědný? Hledáte novou pracovní výzvu?

Pokud odpovídáte ano, na nic nečekejte a ozvěte se nám, hledáme Vás! Menší rodinná firma s tradicí a významný postavením na trhu hledá do svých řad posilu na pozici:

VÝROBNÍ MISTR – UZENINY (30-50 000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění plynulého chodu nové části provozu – výroby uzenin
  • vedení malého týmu podřízených pracovníků
  • účast na rozjezdu nových technologií ve výrobě
  • dohled na dodržování kvality výroby a hygieny provozu
  • komunikace s dodavateli, výběr surovin

Požadujeme

  • vzdělání v oboru Řezník, uzenář
  • zkušenosti s prací v potravinářské výrobě PODMÍNKOU
  • praxi v oblasti zpracování masa
  • iniciativu, zkušenosti s koordinací malého týmu
  • aktivní přístup, flexibilitu a týmového ducha

Nabízíme

  • příjemné zázemí rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • příspěvek na dovolenou
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝROBNÍ MISTR – UZENINY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3310092   Dátum zverejnenia: 12.3.2018