Senior účetní s AJ

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Mělník, Nymburk, Praha - východ, Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jako účetní?
Zpracování DPH a účtování je Váš denní chleba?
Chcete se ve své kariéře posunout dále, rozšířit si obzory a začít pracovat v mezinárodní firmě?
Rádi byste byli za svoji práci adekvátně finančně ohodnoceni a k tomu ještě měli řadu zajímavých benefitů?
Domluvíte se plynuje anglicky?

Pak jste pro nás vhodný/á kandidát/ka! Zašlete mi svůj životopis a změňte svůj profesní život.

Náplň práce

  • Zpracovávání veškerých výkazů DPH, novinek k DPH a jejich zavedení do interního systému
  • Kontrola účetních zápisů,
  • Účtování faktur
  • Komunikace s FÚ
  • Zlepšování procesů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně v oboru ekonomie
  • Praxi z obdobné pozice
  • Orientaci v normách týkajících se DPH a jeho zpracování
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3309405   Dátum zverejnenia: 13.2.2018