Specialista logistiky s AJ a NJ Praha (35 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.03.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nedělá Vám problém denně komunikovat v anglickém i německém jazyce? Máte zkušenosti v oblasti logistiky, či praxi na obdobné pozici? Jste týmový hráč, který se nebojí zodpovědnosti?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY s AJ a NJ PRAHA (35 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • kompletní zajištění mezinárodní přepravy zejména v rámci Evropy
  • práce s logistickým systémem a s programem SAP
  • komunikace napříč společností
  • příprava podkladů pro přepravu
  • kontrola včasných dodávek přepravovaného zboží
  • komunikace se zahraničními zákazníky i přepravci
  • řešení ad hoc problémů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • německý jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • MS Office uživatelskou znalost
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • možnost občasné práce s domova
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo pracoviště: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3308473   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč