Odborník na BOZP a PO

  • Místo práce: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Semily
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 18.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vlastníte oprávnění OZO BOZP a PO? Baví Vás cestování za prací a rádi byste se podíleli na firemním how-how? Zašlete nám svůj životopis! Možná hledáme právě vás!

Firma zabývající se základními službami BOZP a PO hledá novou posilu týmu na pozici:

ODBORNÍK na BOZP A PO (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Komplexní outsourcing BOZP a PO pro klienty
  • Poskytování služeb a poradenství v BOZP a PO
  • Cestování ke klientům v rámci regionu
  • Zpracování dokumentace

Požadujeme

  • Oprávnění OZO BOZP a PO
  • Praxi v oblasti BOZP a PO
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělání a možnost zvyšování kvalifikace
  • Firemní volno na vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Sídlo firmy: Praha
  • Místo výkonu práce: SEVERNÍ ČECHY

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3308461   Dátum zverejnenia: 12.2.2018