Quality manager

  • Místo práce: Okres Kolín, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z manažerské pozice ve strojírenské společnosti?
Orientujete se v normách, metodách a nástrojích kvality?
Dokážete vést lidi a chcete při práci využívat anglický jazyk při komunikaci se zahraničím?

Pak jste právě člověk, kterého hledáme. Chopte se této pracovní příležitosti a začněte pracovat v mezinárodní automotive společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé pracovní uplatnění a benefity.

Začněte pracovat jako QUALITY MANGER!

Náplň práce

  • Řízení týmu pracovníků na oddělení kvality
  • Optimalizace veškerých procesů napříč kvalitou (zákaznická, dodavatelská, výrobní)
  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Přijímání a zavádění opatření pro zvyšování kvality výrobků i procesů
  • Spolupráce při práci na projektech
  • Aplikace systémů řízení jakosti a zodpovědnost za celý systém

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Minimálně tři roky praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Orientaci v normách, metodách a nástrojích kvality
  • Řidičský průkaz sk. B, flexibilitu, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc, sick days
  • Roční prémie
  • Aktivní využití anglického jazyka a možnost prohloubení znalostí díky jazykovým kurzům
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3306752   Dátum zverejnenia: 9.2.2018