Mistr skladu s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Plzeň - sever
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete využít svoji znalost angličtiny, organizační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí? Máme pro Vás ideální pracovní pozici pro zahraniční společnost v Nýřanech.
Pokud Vás oslovila naše nabídka, zašlete nám svůj životopis!

MISTR SKLADU s AJ

Náplň práce

  • vedení týmu podřízených po technické, organizační a personální stránce
  • plánování činnosti a cílů svojí směny
  • dohled nad realizací a plněním plánů
  • zajištění spolupráce s příslušnými odděleními
  • reporting nadřízenému

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost Zákoníku práce
  • manažerské dovednosti
  • silnou osobnost s konstruktivním myšlením
  • min. 1 rok praxi na pozici podobného zaměření

Nabízíme

  • pozitivní firemní kulturu
  • roční odměny
  • mobilní telefon
  • další vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • nástup ihned nebo dle domluvy

  • místo výkonu práce: Nýřany

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3304806   Dátum zverejnenia: 8.2.2018