Technická podpora servisním technikům s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hovoříte anglickým jazykem?
Zajímají Vás pracovní pozice v oblasti technického supportu?
Máte technické vzdělání nebo se o techniku zajímáte?

ANO? Pokud máte takové schopnosti a dovednosti? V tom případě neváhejte a zašlete nám svůj životopis se již dnes!

Úspěšná zahraniční společnost, jednička v oblasti stavebních strojů přijme schopného kandidáta/ku na pozici TECHNICKÁ PODPORA SERVISNÍCH TECHNIKŮ S AJ

Náplň práce

  • hlavní vaší náplní bude technická i netechnická podpora pro naše partnery a zákazníky
  • denní komunikace se servisními techniky a následné předání informací do výrobního závodu
  • operativní řešení problémů a předávání informací
  • kancelářská práce – objednávky náhradních dílů, evidence proběhlých i budoucích oprav

Požadujeme

  • velmi dobrou angličtinu – denní komunikace v písemne i hovorové formě
  • týmového ducha, komunikačn schopnosti
  • technické vzdělání
  • flexibilní s ochotou se dále vzdělávat
  • znalost MS Office – především Word a Excel

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení, odpovídající Vašim zkušenostem
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • příspěvky na stravování
  • dynamické pracovní prostředí
  • místo pracoviště - Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3304630   Dátum zverejnenia: 12.2.2018