Projektový manažer Praha - východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mělník, Nymburk, Praha - východ, Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zaměřená osobnost, která má zkušenosti s koordinací projektů?
Hledáte zajímavou práci v oblasti automotive?
Hovoříte anglickým jazykem?
Pak hledáme právě vás!

Úspěšná společnost vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu přijme schopného kandidáta/ku na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (60 - 70.000 KČ)

Náplň práce

  • samostatné vedení projektů
  • zajišťování změnového řízení
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • sledování průběhu projektu, reporting
  • zajištění připadného testování nových produtků v domácím závodě nebo přímo u zákazníka

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti vedení/koordinace projektů alespoň 1 rok
  • praxi ve výrobní společnosti (sériová výroba podmínkou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka - slovem i písmem
  • min. SŠ vzdělání (SŠ průmyslová, strojírenská, elektro, popřípadě VŠ ekonomického zaměření)

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • profesní růst
  • využití jazykových dovedností
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: Praha - Východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3303276   Dátum zverejnenia: 6.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   60 - 70000