Projektant v pozemním stavitelství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno - město
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ vzdělání v oboru kontrukce? Perfektně ovládáte AutoCad? Jste zodpovědný, komunikativní a máte dobré organizační schopnosti?

Pokud ano, hledáme právě Vás na pozici:

PROJEKTANT V POZEMNÍM STAVITELSTVÍ (24-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Projektování kontrukcí pozemních staveb
  • Vytváření statických posudků a návrhů
  • Vytváření technické výkresové dokumentace
  • Komunikace s dodavateli/klienty

Požadujeme

  • VŠ stavební, obor kontrukce
  • Velmi dobrou znalost AutoCadu, IDA
  • Aktivního řidiče s ŘP skupiny B
  • Samostatnost a organizační schopnosti
  • Praxi v oboru, která bude výhodou

Nabízíme

  • Práci v přátelském kolektivu
  • 25 dní dovolené
  • Služební mobil
  • Přispěvěk na stravování
  • Roční bonus dle výsledků firmy

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3286473   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 35.000,- Kč