Procesní inženýr (35 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste strojírenství a komunikujete německým jazykem? Jste samostatný, zodpovědný a cílevědomý člověk otevřený novým výzvám? Zajímala by Vás práce na pozici PROCESNÍ INŽENÝR na Vysočině? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • podpora při zavádění projektů do výroby
  • realizace procesních a technologických změn
  • spolupráce v oblasti zlepšovacích procesů
  • posouzení vyrobitelnosti a kalkulací
  • zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • komunikace v cizím jazyce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru
  • Německý jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • orientace v materiálech a technologiích
  • znalost FMEA, Six Sigma, 8D reporty
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práce v dynamické perspektivní společnosti
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • místo pracoviště: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu lungova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3285369   Dátum zverejnenia: 12.1.2018