Údržbář elektrotechnik

  • Místo práce: Kladno, Okres Beroun, Okres Kladno, Praha - západ, Okres Rakovník
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 14.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás elektro a stroje? Chcete získat nové pracovní zkušenosti? Pak je tu šance právě pro Vás!

Prosperující a stabilní strojírenská firma hledá pro oblast Kladenska vhodného kandidáta na pozici:

ÚDRŽBÁŘ ELEKTROTECHNIK (25-28.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění oprav strojů, přístrojů a zařízení elektrotechnického charakteru
  • Instalace nových zařízení a technologických celků
  • Komunikace s externími dodavateli strojů zajišťujících odbornou údržbu, prohlídky, revize
  • Komunikace s externími firmami provádějícími odborné měření hluku, prachu atp.
  • Správa vozového parku – dva vozy

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 5
  • Řidičský průkaz sk. B, platný průkaz řízení VZV – výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme

  • práce na HPP
  • Podnikové stravování
  • Odborná školení
  • Firemní akce
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3285022   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 28.000,- Kč