Junior na přijaté platby s RO Praha (26-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 1.2.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je pro Vás výzva pracovat v nadnárodní společnosti? Hovoříte plynule anglickým jazykem a máte základy rumunštiny? Máte alespoň základní zkušenosti s účetnictvím a kladný vztah k práci s fakturami, objednávkami a platbami?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

JUNIOR NA PŘIJATÉ PLATBY s RO Praha (26-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky ohledně objednávek, plateb a faktur (telefonická a e-mailová)
  • Zpracování faktur a příchozích plateb
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Podílení se na účetních kontrolách
  • Podávání pravidelných hlášeních

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Pokročilá úroveň MS Excel, znalost SAP výhodou
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (využití na denní bázi)
  • Rumunský jazyk výhodou
  • Časová flexibilita, orientace na zákazníka, odpovědnost

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní rostoucí společnosti
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Stravovací poukázky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný home office
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3283964   Dátum zverejnenia: 11.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   26.000,- Kč - 35.000,- Kč