Technik s AJ - nákup (od 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000 Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste se posunout z technické pozice do nákupu a rozšířit tak svou dosavadní praxi?

Bavilo by Vás denně komunikovat s dodavateli v angličtině a jet na občasnou kratší služební cestu, kde dohlídnete na kvalitním předání potřebných částí, které jsou podstatnou součástí výroby?

Jestli Vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Náplň práce

  • spolupráce s dodavateli ohledně potřebných lisovacích dílů
  • zajištění poptávek a vedení jednání o cenových relacích
  • kontrola požadované vstupní kvality nakupovaných dílů
  • uzavírání smluv s dodavateli a projednávání smluvních podmínek
  • zařizování nákupu potřebného materiálu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli a účast na jednáních)
  • praxi na obdobné pozici a chuť se učit v oblasti lisování plastových dílů
  • komunikativnost, pečlivost a flexibilitu
  • umět si zorganizovat věci a určit si priority
  • ochotu vycestovat na občasné kratší služební cesty

Nabízíme

  • moderní prostředí automotive společnosti s dlouholetou historií
  • zaškolení a vzdělávání, denní využití anglického jazyka
  • flexibilní pracovní dobu, občasné služební cesty
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

  • pracoviště na Berounsku (u dálnice mezi Prahou a Plzní)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3283847   Dátum zverejnenia: 12.1.2018