Specialista tváření ( od 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Písek
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Termín nástupu: 12.03.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vysokoškolák a máte za sebou praxi v oboru lisování/tváření? Máte rád výzvy? Jste spolehlivý a samostatně se rozhodujete?

Pokud Vám výše popsané není cizí, tak hledáme do úspěšné strojírenské firmy právě Vás na pozici:

SPECIALISTA TVÁŘENÍ (35 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Podpora u technického závádění nových nástrojů do výroby
  • Zdokonalování výrobního procesu
  • Asistence u plánování výroby
  • Technologická příprava výroby
  • Implementace zákaznických vstupů
  • Kooperace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s lisováním a tvářením
  • Používání programu CAD na velmi dobré úrovni
  • Přehled ve čtení výkresové dokumentace
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP. skupiny B
  • Samostatné rozhodování, spolehlilvost a logické myšlení

Nabízíme

  • Platové ohodnocení na základě zkušeností
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvěk na závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci, sport, zdraví a kulturu

  • Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3283846   Dátum zverejnenia: 9.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000,- Kč - 60.000,- Kč