Operátor zákaznické linky (25 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 28.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Libujete si v komunikaci s lidmi, protože Vám to prostě jde? Chtěli byste si touto Vaší předností vydělávat pěkné peníze? Umíte hovořit anglickým a ideálně i jedním ze severských jazyků? Na nic nečekejte a napište nám, je zde skvělá příležitost přímo pro Vás!

Zavedená společnost hledá kolegu na pozici:

OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ LINKY (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Denní komunikace se skupinou vyčleněných zákazníků
  • Přijímání a zpracování objednávek
  • Informování o stavu zakázek
  • Sklízet pochvaly za skvělou práci

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost českého, anglického a jednoho ze skandidávských jazyků (slovem i písmem)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Optimistickou osobnost

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené + Sick Days
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mladé, krásné a chytré spolupracovníky

  • Místo výkonu práce: Novojičínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3283608   Dátum zverejnenia: 11.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč