CAD Designer- absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Jindřichův Hradec, Okres Jihlava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 - 30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste šikovný absolvent střední nebo vysoké školy se zaměřením na strojírenství?
Baví Tě 3D konstrukce?
Domluvíš se anglicky a hledáš nyní práci?
Pokud ANO, tak nám rychle pošli svůj životopis!
Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu kolegu na pozici CAD Designer (25 – 30.000 KČ)

Náplň práce

  • Vytváření 3D modelů a výkresů
  • Spolupráce s týmem vývoje
  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Práce v interním systému
  • Komunikace s ostatními lokacemi

Požadujeme

  • Dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání zaměřené na strojírenství
  • Schopnost 3D konstrukce
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Týmového ducha a analytické myšlení

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní a silné společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Jazykové a dalším odborné vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Lokalita: Telčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3282848   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25 - 30.000