Trenér pro nový personál Cheb (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karlovarský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 1.2.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v nadnárodní rostoucí společnosti? Máte kladný vztah k práci s lidmi? Zajímá Vás oblast logistiky, skladování a výroby? Dokážete příležitostně komunikovat v německém nebo anglickém jazyce?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

TRENÉR PRO NOVÝ PERSONÁL Cheb (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Přichystaní základních věcí pro první dny nově příchozích zaměstnanců
  • Tvorba zaškolovacího plánu
  • Představení firmy a proškolení nového personálu
  • Opora pro nový personál
  • Hodnotící rozhovory po absolvování školení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • Zkušenosti v logistice výhodou
  • MS Excel na uživatelské znalosti
  • Schopnost plánovat, komunikativnost, asertivitu

Nabízíme

  • Moderní zázemí v rozvíjející se společnosti
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Cheb

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3280839   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč