Vedoucí účetního oddělení s NJ (50-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete působit v mezinárodní společnosti, která Vám poskytne zázemí, stabilitu a jistotu? Máte zkušenosti s účetnictvím a vedením alespoň malého kolektivu? Německý jazyk ovládáte na pokročilé úrovni?

Pak je tato nabídka určena práve Vám!

Úspěšná obchodní společnost s dlouholetým působením na českém trhu hledá do svého účetního týmu posilu na pozici:

VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S NJ (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení týmu účetních (6-8 osob)
  • motivace, hodnocení, rozvoj zaměstnanců, recruting
  • řešení každodenní operativy
  • zodpovědnost za správné provedení uzávěrek
  • příprava podkladů pro audit
  • komunikace s německou centrálou
  • reporting finančnímu řediteli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • velmi dobrou znalost účetních standardů a procesů
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • znalost programu SAP podmínkou
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • až 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • možnost nákupu firemních produktů za zaměstnanecké slevy
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost profesního a osobního růstu
  • vzdělávací aktivity
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3266934   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč