Servisní technik cnc strojů (od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o technické procesy a zařízení? Baví Vás cestovat? Nebojíte se manuální práce? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v blízkosti Pardubic? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní, celosvětově zaměřená firma hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky a servisním oddělením
  • servis strojů
  • zprovoznění brousících strojů u zákazníka
  • denní shrnutí své práce, zpracované na PC

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství nebo elektrotechniku
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • praxi na pozici servisního montéra, expertního technika CNC nebo mechatronika - výhodou
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • pružnou pracovní dobu
  • volné víkendy
  • bonusy a prémie
  • kariérní růst
  • zvýhodněné firemní paušály
  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3265224   Dátum zverejnenia: 12.1.2018