Konzultant pro pracovníky z Ukrajiny

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte český i ukrajinský jazyk? Láká Vás práce s lidmi? Jste komunikativní, spolehlivý a chcete se pohybovat v oblasti personalistiky?

Pak hledáme právě Vás!

Rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

KONZULTANT PRO PRACOVNÍKY Z UKRAJINY (25.000 Kč)

Náplň práce

  • nábor a následná adaptace zahraničních zaměstnanců
  • zajištění komunikace mezi zaměstnanci a nadřízeným
  • péče o zaměstnance, personální servis
  • účast na zahraničních služebních cestách
  • administrativní činnost

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost českého a ukrajinského jazyka
  • uživatelskou úroveň práce na PC
  • praxe v oblasti personalistiky výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost

Nabízíme

  • zodpovědnou a perspektivní práci v úspěšné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost příspěvku na ubytování či dopravu
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný: IHNED (nebo de domluvy)
  • místo výkonu páce: Plzeň

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3262359   Dátum zverejnenia: 7.12.2017