Obchodní zástupce – sportovní zboží

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20000,- Kč - 40000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste aktivní sportovně založený člověk, který che využít své nadšení ze sportu i při práci? Jste komunikativní a máte tah na branku? Cestování v rámci ČR a poznávání nových lidí je pro Vás výzva?

Pak hledáme právě Vás!

Mladá a rychle se rozvíjející společnost se sportovním zbožím pro rekreační využití hledá dalšího nadšence do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SPORTOVNÍ ZBOŽÍ (25.000 Kč fix. + var.)

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků po celé ČR
  • péče o stávající zákazníky
  • aktivní prodej
  • prezentace společnosti na Facebooku, Instagramu, Twitteru
  • návrhy marketingových materiálů, letáků
  • aktualizace webových stránek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk výhodou
  • výborné komunikační schopnosti
  • MS Office – uživatelská znalost
  • reprezentativní vystupování
  • kreativitu, flexibilitu, komunikativnost, tah na branku
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme

  • služební auto i pro soukromé účely
  • provize z prodeje
  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • vlastní realizace
  • práce na OSVČ
  • nástup: možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Celá ČR, sídlo společnosti Stř. Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis s fotkou na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3261645   Dátum zverejnenia: 6.12.2017