Šéftechnik údržby v automatizaci (35 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným elektronikem a máte praxi s vedením týmu pracovníků ve výrobní společnosti? Reagujte na pracovní pozici ŠÉFTECHNIK ÚDRŽBY V AUTOMATIZACI ještě dnes!
Úspěšná strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici:

ŠÉFTECHNIK ÚDRŽBY V AUTOMATIZACI (35 - 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení údržby a oprav strojů ve výrobě
  • Zodpovědnost za bezproblémový provoz výroby
  • Vedení týmu elektromechaniků
  • Operativní řešení situací v údržbě
  • Určení priorit oprav strojů za provozu
  • Zajištění pravidelného servisu strojů
  • Komunikace s dodavateli náhradních dílů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe min. 2 roky s údržbou elektrozařízení
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 7
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí ve výrobě
  • Koordinační schopnosti, zodpovědnost
  • Komunikativnost, odolnost vůči stresu
  • AJ/NJ základní znalost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3261012   Dátum zverejnenia: 5.12.2017