Kontrolor logistických dat s NJ a AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: celá ČR, Praha, Německo
  • Nabízený plat (hrubého): 37.000,- Kč - 42.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je pro Vás výzva pracovat v zahraničí? Hovoříte plynule anglickým i německým jazykem? Máte alespoň základní zkušenosti s logistikou? Máte kladný vztah k práci s daty, čísly a databázemi?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu v Německu na pozici:

KONTROLOR LOGISTICKÝCH DAT s NJ a AJ (37-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce s rozsáhlými interními databázemi
  • Tvorba analýz a reportů
  • Komunikace s logistickými dodavateli
  • Práce s logistickými daty
  • Vyhodnocování kvality dat
  • Vytváření a komplementace podkladů pro finanční úřad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Německý jazyk na velmi dobré úrovni (denní využití)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Zkušenosti v oblasti logistiky výhodou
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví a financí a contollingu
  • Znalost MS Excel (Access výhodou)
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Odpočinkové zóny
  • Mezinárodní pracovní tým
  • Odborné zaškolení
  • Občasný home office
  • Stravenky
  • Zajištění ubytování v Erlangenu
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Německo, Erlangen

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3260207   Dátum zverejnenia: 5.12.2017