Tiskař pro Maroland

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Beroun, Kladno, Praha - východ, Praha - západ
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 05.12.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vyučil jste se v oboru polygrafie a hledáte práci, kde se můžete rozvíjet a získat zkušenosti? Rád byste působil ve známé společnosti s bohatým portfoliem? Pak hledáme právě VÁS!

Největší polygrafická společnost na českém trhu hledá posilu na pozici:

TISKAŘ PRO MAROLAND (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha strojů Maroland
  • Odpovědnost za chod - komunikace se servisem
  • Práce na zajímavých zakázkách (knihy, časopisy, reklamní materiály)
  • Spolupráce s ostatními tiskaři a s prvním tiskařem

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru polygrafie
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Spolehlivost, odpovědnost a zájem o obor

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + kvartální odměny
  • Příspěvek na stravování a jídelna v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Firemní akce (dětský den, Vánoční večírek atp.)
  • Dárky k Vánocům pro zaměstnance (kapr pro každého zaměstnance a další)
  • Karta Multisport
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dobrá dostupnost MHD a práce v moderních prostorách

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3259507   Dátum zverejnenia: 4.12.2017