Inovátor/předvývojář v automotive

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat na skvělé pozici, na které budete moci inovovat a udávat trendy novým automobilům? Máte vysokoškolské vzdělání v oboru elektro, IT nebo automobilová doprava? Orientujete se v automobilové elektronice, v HW a SW? Jste komunikativní, samostatný a rád byste při své práci využíval anglický jazyk?

Je předvývoj oblast, ve které byste chtěl pracovat? Tak mi zašlete svůj životopis, staňte se součástí týmu inovátorů a začněte udávat autům nový směr!

Náplň práce

  • Inovování, vyhledávání nových technologií
  • Zpracování inovací v předvývoji automobilů
  • Zpracování technických zadání pro vytvoření demonstrátorů
  • Věnování se oblasti HMI, konektivita a asistenční systémy
  • Sledování konkurence

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro, IT, doprava
  • Znalost HW a SW
  • Znalost automobilové elektroniky a přenosu dat
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikační schopnosti a samostatnost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Cafeterie
  • Možnost využít home office
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis