Technik výtahů - Praha

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Beroun, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ, Rakovník, České Budějovice, Karlovy Vary, Liberec, Brno - město, Olomouc, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 03.12.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozumíte zdvihacím zařízením a máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Jste fyzicky zdatný? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobce výtahů a eskalátorů hledá posilu na pozici:

TECHNIK VÝTAHŮ - PRAHA (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a kompletace materiálu
  • Montáž výtahu podle metod koncernu
  • Oživení zařízení
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s montéry a mistrem

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro - obor výtahová technika vítán
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 (výtahář § 5)
  • Fyzickou zdatnost a manuállní zručnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Vstup zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace
  • Práce ve stabilní a silné společnosti

  • Místo výkonu: region Praha a další
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3257598   Dátum zverejnenia: 1.12.2017