Pracovník servisu - junior (25 - 30.000 Kč)

  • Místo práce: Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ vzdělání technického oboru? Hledáte své první zaměstnání? Chcete se rozvíjet v komunikaci v angličtině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní firma hledá nováčka do kolektivu na pozici PRACOVNÍK SERVISU - JUNIOR (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování podpory s klientem po telefonu
  • Práce ve 2směnném provozu
  • Zodpovědnost za servisní zásahy
  • Příprava hodnocení servisních služeb
  • Občasné výjezdy v rámci ČR i zahraničí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Praxi v technické oblasti výhodnou
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost a komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Sick day
  • Profesní růst, firemní kurzy
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Vlčková
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3257031   Dátum zverejnenia: 1.12.2017