Technik do výroby (od 19.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Nabízený plat (hrubého): 19.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste samostatní, pečliví a máte rádi nejmodernější technologie? Baví Vás 3D programy a rádi se stále učíte něco nového? Neváhejte a zašlete nám životopis!

Významná výrobní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

TECHNIK DO VÝROBY

Náplň práce

  • Důsledná kontrola výrobků, průběžná i finální
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Práce dle technických výkresů
  • Spolehlivost a pečlivost

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oboru strojírenství nebo kvality, výhodou
  • Technické myšlení
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Příležitost růstu v rozvíjející se společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Drobné občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné ceny u partnerů na nákup vozu
  • Dny zdravotního volna a volný den za každý odpracovaný rok u společnosti

  • Místo výkonu práce: v blízkosti Liberce

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3253714   Dátum zverejnenia: 4.12.2017