Elektronik s praxí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Náchod, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Elektronika Vašim koníčkem a máte platnou vyhlášku 50? Máte již nějaké zkušenosti s měniči Siemens PLZ a Lenze? Chcete být součástí dynamického týmu? Neváhejte a zašlete nám životopis!

Nadnárodní výrobní společnost zabývající se ekologickou výrobou, hledá parťáky na pozici:

ELEKTRONIK S PRAXÍ

Náplň práce

  • Lokalizace a opravy elektronických zařízení,
  • Diagnostika příčin vzniku poruch
  • Zajištění bezpečného chodu elektro zařízení
  • Práce řízená interními směrnicemi

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání – elektro s vyhláškou 50 § 6
  • Znalost práce s programovatelnými automaty pro řízení technologických procesů
  • Zkušenosti s měniči Siemens PLC, Lenze, Yaskawa
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Velký výběr firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Náchodsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3252487   Dátum zverejnenia: 4.12.2017