Technik CNC strojů (20-25.000,- Kč)

  • Místo práce: Pardubický kraj, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš nastartovat svoji kariéru ve výrobní společnosti? Máš vzdělání v oboru elektro? Jsi pečlivý, zodpovědný a těšíš se, až se budeš moci realizovat?

Významná společnost nejen na českém trhu, hledá šikovné techniky k CNC strojům na pozici:

Technik CNC strojů

Náplň práce

  • Preventivní údržby na výrobních strojích
  • Řešení příčin poruch a stanovení nápravných opatření
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Samostatnost a pečlivost

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi s kontrolou a případnými opravami CNC strojů
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Chuť pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Dobrou partu a možnost, podílet se na mezinárodní výrobě
  • Kooperativní prémie, které povzbudí Tvůj výkon
  • Firemní benefity
  • 5 týdnu dovolené

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3250738   Dátum zverejnenia: 4.12.2017