Kontrolor kvality - plechové díly (od 20.000,-)

  • Místo práce: Pardubický kraj, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v kontrole plechových dílů?
Setkali jste se při práci s mikrometry, posuvkami nebo kalibry?
Orientujete se ve výkresové dokumentaci?
Hledáte práci na jednu směnu?

Ozvěte se!

Mezinárodní výrobní, strojírenská společnost sídlí v Pardubickém kraji a hledá do svých řad novou krev na pozici:
KONTROLOR KVALITY - PLECHOVÉ DÍLY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletní strojírenskou kontrolu plechových dílů
  • Zajištění vzorkování prvních vyrobených kusů
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání – technického zaměření
  • Praxi na pozici kontrolora kvality ve strojírenství
  • Zkušenosti s obvyklými měřidly – posuvka, mikrometr, kalibry
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce na PC – MS Office

Nabízíme

  • Roční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3249728   Dátum zverejnenia: 7.12.2017