Výrobní technolog s AJ (cca 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nadnárodní automotive společnost hledá zkušeného technologa se znalostí angličtiny.

Náplň práce

  • řešení výrobních změn na požádání zákazníků
  • nastavení výrobních procesů
  • podpora výroby v oblasti technických dokumentací
  • koordinace a řízení realizace požadavků
  • návrhy technických změn
  • schvalování a dokumentace odchylek ve spolupráci s kvalitou

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ
  • ŘP sk. B
  • technické myšlení

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení včetně bonusů a prémií
  • obědy zdarma
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykový kurz
  • příspěvek na dojíždění
  • pracoviště na Plzeňsku (cca 15 minut od Plzně)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadlení 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3242912   Dátum zverejnenia: 13.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50.000,- Kč - 60.000,- Kč