Specialista controllingu s NJ/AJ (až 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000 Kč - 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z controllingu, domluvíte se německy nebo anglicky a chcete svoji kariéru budovat v úspěšné automotive společnosti?

Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce

  • Vypracování měsíčních přehledů vybraných druhů nákladů
  • Zhotovení denních a měsíčních reportů výrobních ukazatelů
  • Příprava hodinových sazeb výrobních středisek
  • Zpracování sériových a nabídkových kalkulací nákladů výrobků
  • Spravování databáze s prodejními cenami
  • Analýzy, statistiky, reporting

Požadujeme

  • VŠ/SŠ ideálně ekonomického nebo technického zaměření
  • Zkušenosti z controllingu ve výrobní společnosti
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • Dobrou znalost MS Excel (makra výhodou)
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilita

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Příspěvek na stravu a dojíždění
  • Bonus za docházku
  • Pracoviště: SV od Plzně

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3242325   Dátum zverejnenia: 30.11.2017