Technik do dřevovýroby (23-25.000,- Kč)

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hradec Králové, Pardubice
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte šikovné ruce a práce se dřevem Vám není cizí? Chcete rozmanitou práci v Hradci Králové? Pohodový tým a dobré finanční ohodnocení s benefity navíc? Pak jste tady správně.

Aktuálně hledáme šikovného technika do výroby Hradecké společnosti na pozici:

TECHNIK DO DŘEVOVÝROBY

Náplň práce

  • Manipulace s většími díly
  • Práce se dřevem
  • Montážní práce
  • Zakázková výroba

Požadujeme

  • Vyučení v oboru tesař, truhlář, případně praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost s obráběcími stroji výhodou
  • Samostatnost a pečlivost
  • Chuť pracovat a učit se nové postupy od kolegů
  • Smysl pro pořádek na pracovišti a dobře odvedenou práci

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné české firmy se světovým jménem
  • Stálá pracovní doba po – pá
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní oblečení

  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3239010   Dátum zverejnenia: 5.1.2018