Commodity buyer (40-60000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste kovaný/á v nákupu, baví Vás vyjednávání s dodavateli, domluvíte se anglicky a chcete svoji profesní kariéru rozvíjet v automotive oblasti?

Pokud jste odpověděl/a ANO, tak hledáme právě VÁS, pak neváhejte a reagujte!!

Náplň práce

  • zodpovědnost za výběr tuzemských dodavatelů
  • kooperace v rámci výběru dodavatelů v rámci koncernu více závodů
  • řešení požadavků dodavatelů
  • sledování vývoje trhu
  • ověřování dostupnosti a poptávky materiálu
  • zpracování a sledování objednávek
  • kontrola dodržování uzavřených smluv a externích dodávek
  • zodpovědnost za schvalování faktur

Požadujeme

  • VŠ/SŠ
  • praxi v nákupu, v oblasti automotive výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • výborné komunikační dovednosti a strategické myšlení

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení včetně bonusů a prémií
  • obědy zdarma
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykový kurz
  • příspěvek na dojíždění
  • pracoviště na Tachovsku (cca 15 minut od Plzně)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadlení 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Novotná
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3238972   Dátum zverejnenia: 10.11.2017