Elektro údržbář - 1 směna (30. - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: celá ČR, Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické a platnou vyhlášku č. 50/1978? Hledáte novou pracovní výzvu a chcete se podílet na zlepšování plánů údržby? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Nadnárodní společnost sídlící v Ústeckém kraji hledá pracovníka na pozici:

ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ - 1 SMĚNA (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad údržbou strojního vybavení
  • Analýza poruch a návrhy na jejich odstranění
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Práce s technickou dokumentací
  • Evidence příslušné administrativy

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • Praxi ve výrobě min. 3 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Mělnicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3238703   Dátum zverejnenia: 10.11.2017