Technik kalibrace a měření (25 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: celá ČR, Jihomoravský kraj, Brno
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické a hledáte svou první práci? Máte zkušenosti s prací v laboratoři v oblasti metrologie? Chcete svou kariéru nastartovat v moderní a dynamické společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní zaměstnavatel na Brněnsku hledá pracovníka na pozici:

TECHNIK KALBRACE A MĚŘENÍ (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Podrobné zaškolení na pozici
  • Kalibrace měřidel
  • Provádění zkoušek elektro zařízení
  • Evidence zkoušek
  • Vyhodnocování dat z měření

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně elektrotechnické
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Základní znalosti v oblasti metrologie
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředímoderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Místo práce: Brno - venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3238698   Dátum zverejnenia: 10.11.2017