Elektrikář ve výrobě – technik (25 - 29.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 29.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s údržbou strojních a elektronických zařízení? Chcete pracovat v kolektivu plném energických lidí a máte hotovou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6?

Pokud jste si odpověděl ANO, zašlete mi svůj životopis!

Stabilní mezinárodní společnost hledá nového člověka do svého týmu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ – TECHNIK (25 - 29000 Kč)

Náplň práce

  • Servis elektronických a strojních zařízení
  • Opravy strojních zařízení i závad na budovách
  • Zjišťování neelektrických i elektrických hodnot
  • Zodpovědnost za správnost dokumentace
  • Pravidelné prohlídky podle harmonogramu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • Nutností je vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenosti se servisem strojních zařízení podmínkou
  • Zkušenosti s elektronikou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního postupu
  • Práci v silné mezinárodní firmě
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Vlčková
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3237835   Dátum zverejnenia: 10.11.2017