Vedoucí údržby junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mělník, Litoměřice
  • Nabízený plat (hrubého): 38.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Považujete se člověka s přirozenou autoritou?
Máte zkušenosti s vedením pracovníků?
Vyznáte se v údržbě strojů a chcete své dovednosti nadále rozvíjet? Máte technické vzdělání a hovoříte anglickým jazykem?
Pak jste pravděpodobně ta pravá osoba, kterou hledáme!
Pokud máte zájem, zašlete nám svůj životopis na níže uvedený e-mail!
Mezinárodní výrobní společnost vyhlásila výběrové řízení na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY JUNIOR (38 - 48.000,- KČ)

Náplň práce

  • správa a vedení oddělení údržby strojů
pravidelné reportování vedení společnosti
  • zajišťování servisu strojů
  • sledování efektivity
  • tvorba statistik

Požadujeme

  • dokončení SŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojírenský obor)
  • praxi na podobné pozici alespoň 1 rok
  • orientaci v problematice údržby strojů
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny

Nabízíme

  • stabilitu mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Mělnicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3236888   Dátum zverejnenia: 8.11.2017