Inženýr kvality Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk s technickým vzděláním?
Hledáte práci ve společnosti, která se stará o blaho svých zaměstnanců a podporuje je v jejich rozvoji?
Zajímavou lokalitou je pro Vás Brno?

Pokud ANO, tak vězte, že jste pro nás nejvhodnějším kandidátem!
Úspěšná výrobní a vývojová společnost přijme do svého týmu zkušeného kolegu na pozici INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

  • Přímá komunikace se zákazníkem ke stavu kvality přidělených projektů a stavu řešení zákaznických reklamací
  • Spolupráce na zlepšování výsledků kvality na přiděleném projektu
  • Implementace nápravných opatření a také požadavky zákazníka do výrobního procesu
  • Spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v oboru kvality, strojírenství, aj.
  • Samostatnou a zkušenou osobnost v oblasti kvality
  • Prokazatelné znalosti nástrojů kvality
  • Praxi ve výrobní společnosti podmínkou
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce

Nabízíme

  • Zajímavou práci v úspěšné, mezinárodní společnoti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Chill zone, vitamínový program, příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita: Brno - město

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3236855   Dátum zverejnenia: 8.11.2017