Mechanik slaboproudař - jedna směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): od 23.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která Ti umožní získat praxi a profesně růst?
Zajímáš se o elektroniku a chceš mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce?
Rád by sis volil začátek a konec pracovní doby sám a pracoval na jednu směnu?

Tak mi zašli svůj životopis a začni pracovat v super moderní firmě, ve které se toho hodně naučíš.

Staň se MECHANIKEM SLABOPROUDAŘEM (od 23.000 Kč výše)!

Náplň práce

  • Montáž a testování stroje a sestav
  • Práce s drobnými součástkami a s technickou dokumentací
  • Práce v moderní a čisté výrobě (vhodné pro alergiky)

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §5 (nebo nárok na dodělání)
  • Zkušenosti se slaboproudou elektroniku
  • Anglický jazyk minimálně na základní úrovni
  • Zájem o elektroniku a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Team buildingy
  • Benefitní systém na míru
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3235329   Dátum zverejnenia: 13.11.2017