Projektový inženýr junior (28 - 37 000 Kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo
  • Nabízený plat (hrubého): 28.000,- Kč - 37.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Máte již nějakou praxi ve strojírenství a bavilo by Vás koordinovat činnosti spojené s vylepšováním produktů a jejich zaváděním do výroby? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Moderní strojírenská společnost se zahraniční působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR JUNIOR (28 - 37 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za změnové řízení u produktů
  • koordinace činností a lidí podílejících se na daném řízení
  • spolupráce na zavádění produktů do výroby
  • zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • komunikace v rámci společnosti v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • orientaci v technické dokumentaci
  • organizační schopnosti, komunikativnost, týmovost

Nabízíme

  • práci v přátelském prostřední moderní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, dovolenou navíc
  • možnost vzdělávat se a rozvíjet se
  • příspěvky na dojezd i stravování
  • firemní akce pro zaměstnance aj.

  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vlachová
Tel.: +420777498776
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis